usługi

Logistyka

Specjalizujemy się w dostawach z Chin, Indii, Turcji oraz wszystkich krajów Europejskich. Organizujemy całościowy proces logistyczny począwszy od transportu morskiego, współpracę z agencją celną, transport z portu, przeładunki, magazynowanie kończąc na dystrybucji krajowej. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw zajmujących się importem oraz sprzedażą towarów, proponujemy pełen outsourcing gwarantujący optymalizację kosztów logistyczno-magazynowych. Nasze rozwiązania dopasowujemy do specyfiki towarów i łańcucha dostaw.

Zewnętrzna obsługa procesów logistycznych daje możliwość koncentrowania się na rozwoju podstawowej działalności biznesowej.

Magazynowanie

Ta usługa to ważna część oferowanych przez nas procesów. Nasza hala oraz plac magazynowy zlokalizowany jest w  miejscowości niedalekiej od terminali portowych i obwodnicy Trójmiasta. W tym zakresie świadczymy składowanie krótko lub długoterminowe na placu 3000m2 lub w hali 2000m2, a także konsolidację i etykietowanie towarów. 

Nowość w Naszej ofercie – Zarezerwuj swoją przestrzeń magazynową!

Zewnętrzny magazyn znacznie obniża koszty działalności, korzystając z doświadczonego personelu i ubezpieczonych towarów niwelujesz straty.

Przeładunki

Na placu przeładunkowym dysponujemy niezbędnym sprzętem, który umożliwia nam rozładunki i załadunki kontenerów i aut transportowych. Personel z dużym doświadczeniem jest w stanie przeładować większość typowych jak i nie typowych i ciężkich materiałów.

Bezpieczne procesy przeładunkowe są gwarancją dostaw towarów w wyznaczonym terminie.

Transport drogowy

Kontenerowy, plandekowy i paletowy realizujemy dostawy krajowe i zagraniczne. Dowolny rodzaj ładunku dostarczymy wg. wytycznych.


Kompleksowa realizacja zamówień od producenta do finalnego klienta umożliwia usprawnienie łańcucha dostaw.

Potrzebujesz rozwiązań dla swojej branży?

Jesteśmy ekspertami!