o nas

Doskonała Jakość, Szybkość, Precyzja

Sukces klientów to nasz ostateczny cel!

20 lat doświadczeń naszego zespołu, pomogło zrozumieć potrzeby branży i stworzyć wygodne usługi, które wspierają Biznes

Firma Tiles Sp. z o. o. to połączenie długoletniej pracy w imporcie, exporcie oraz handlu. Wieloletnie  prowadzenie działalności pozwoliło nam zdobyć doświadczenie w globalnych procesach logistycznych. Dzisiaj realizujemy kompleksowo obsługę logistyczną jak i magazynową, zapewniamy przeładunki kontenerowe, transport drogowy i paletowy.

Specjalizujemy się w dostawach z Chin, Indii, Turcji oraz wszystkich krajów Europejskich. 

Jeśli interesują Cię inne kierunki one też są w Naszym zasięgu!

Dla naszych klientów proponujemy  model logistyczny – door to door, począwszy od przejęcia transportu zakupionych towarów u producenta, poprzez magazynowanie i wysyłkę do ostatecznego klienta. Całościowy Outsourcing logistyczno-magazynowy.

Kilka faktów

Liczby mówią same za siebie

lat doświadczenia
0
import kontenerów rocznie
0
wysłanych palet miesięcznie
0

Jakość jest na pierwszym miejscu! Dbamy i ubezpieczamy powierzony towar, wykonujemy nasze usługi z precyzją. Skupiamy się w 100% na potrzebach i satysfakcji klienta.

Dopasowane rozwiązania

Jesteśmy dla wszystkich! Naszą ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb. Możesz zlecić nam transport morski wraz z pełną obsługa portową, przejmiemy wszystkie formalności i dostarczymy materiał do Twojego magazynu lub klienta. Możesz magazynować swój towar bezpiecznie w naszym magazynie bez znaczenie w jakiej ilości. Zorganizujemy transport krajowy paletowy lub pełno-samochodowy Ty decydujesz co chcesz nam zlecić. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Jakość i bezpieczeństwo

Nasz wykfalifikowany personel oraz odpowiedni sprzęt, którym dysponujemy pozwala na profesjonalne przeładunki, załadunki, konfekcję towarów. Przechowywane towary w naszym magazynie są przez nas ubezpieczone a plac i hala objęte są pełnym monitoringiem i ochroną. 

 

 

 

 

Nam Możesz Zaufać Wiemy Jak To robić, Aby Zapewnić Ci Komfort i Spokój.

Potrzebujesz rozwiązań dla swojej branży?

Jesteśmy ekspertami!