logistyka - magazyn +dystrybucja

Optymalizacja kosztów biznesu

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w biznesie proponujemy Państwu kompleksową obsługę logistyczno- magazynową, którą wspieramy dystrybucją lokalną.

Outsourcowanie czasochłonnych ryzykownych procesów logistycznych pomaga na optymalizację kosztów oraz minimalizację ryzyka.  Twój towar jest ubezpieczony i gotowy do dostawy w ciągu 24h.

Nasza Oferta

Zapewniamy kompleksową usługę!

Optymalizacja kosztów logistycznych

Nasz dział logistyki jest wyspecjalizowany w Imporcie i eksporcie z Azji, Ameryki Południowej i całej Europie. Jeśli są to dla Ciebie interesujące kierunki, to sprawdź jak możesz przenieść ten ciężar właśnie na nas. Daj sobie więcej komfortu i zleć nam to zadanie, my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Bezpieczne przeładunki

Zlecając nam przeładunek z kontenera na auto pozbywasz się dodatkowych opłat związanych z odstawieniem kontenera do portu my robimy to za Ciebie! 

Ubezpieczenie magazynowanego towaru

Ubezpieczony powierzony towar to gwarancja, której nie możesz sobie zapewnić korzystają z własnego magazynu. Przechowujemy, pakujemy i wysyłamy we wskazane miejsce, oszczędzasz własny sprzęt minimalizujesz koszty personalne korzystając z naszych zasobów.

Transport na czas

Każdy transport morski i drogowy ze świata czy też krajowy to dla nas nie problem. Ponadgabarytowy, kontenerowy i plandekowy dojedzie na czas.

Potrzebujesz rozwiązań dla swojej branży?

Jesteśmy ekspertami!